Jestliže jste obrovská nadnárodní korporace, rostete, expandujete, vydáváte výroční zprávy, pak zřejmě nejsme partnerem pro vás.

Jsme malí a líbí se nám to. Jsme natolik malí, že si nás velcí nevšímají. Nechceme být větší, to by si nás všimli velcí a začali by nám ubližovat. Nechceme být ani velcí, museli bychom pak ubližovat těm menším.

Děláme web, baví nás to a jsme v tom dobří. Neživí nás to a tak nemusíme vydělávat za každou cenu. Můžeme odmítat zakázky, které se nám nelíbí. Můžeme slevit zakázkám, které nás přitahují. Milujeme výzvy. Dáme vám, co chcete. Máme-li pocit, že chcete něco, co nepotřebujete, pokusíme se vám to rozmluvit. Máme-li pocit, že je tu něco, co se hodí právě vám, nabídneme vám to.

Jsme malí a máme rádi malé věci. Děláme malé stránky, které se načítají rychle. Stránka není hotova tehdy, když už není co přidat. Stránka je hotova tehdy, když už není co ubrat.

Rozumíme tomu, co děláme. Když něco uděláme, víme proč. Neděláme věci proto, že je dělají jiní.

Při tvorbě našich stránek nejsou týrána žádná zvířata. Hotové stránky testujeme výhradně na lidech.

jquery

Od počátku našeho fungování nabízíme našim klientům individuální podmínky pro hostování jejich projektů, osobní přístup, pomoc a podporu.

Infocity Hosting poskytuje své služby již od roku 1998.

jquery

Webdesign studio se zaměřuje na potřeby živnostníků, malých a středních firem, kterým nabízí internetové stránky, eshopy a další internetové služby z oblasti webdesignu.

B7 design poskytuje své služby od roku 2000.

jquery

Zero & One je naše značka pro vývoj mobilních aplikací pro Android zařízení jako jsou telefony a tablety.

Zero & One poskytuje své služby od roku 2015.

jquery

T.A.G. Software je naše původní značka pro tvorbu her, která má za sebou několik počinů, které si můžete zahrát i online.

T.A.G. Software poskytuje své služby od roku 1994.

Reference a portfolioProhlédněte si naši práci

Reference a Portfolio